Programy "dnia wolnego" kosmetyczno-relaksujące.

Nasz Instytut "IZU" proponuje Państwu spędzenie razem z nami części swojego wolnego czasu i skorzystanie ze specjalnie przygotowanego indywidualnego programu "dnia wolnego".

 Postaramy się tak dobrać zabiegi kosmetyczne, relaksacyjne i hydroterapeutyczne, aby nasi klienci po ich zakończeniu byli nie tylko piękniejsi, ale także zrelaksowani i wypoczęci.

Wszystkie zabiegi na ciało i twarz dobrane zostana indywidualnie przez naszych kosmetologów i wykonywane będą na bazie profesjonalnych kosmetyków.
Pomiędzy poszczególnymi zabiegami lub po ich zakończeniu proponujemy chwilę relaksu z filiżanką aromatycznej herbaty lub pysznej kawki z ekspresu. Program "dnia wolnego" może być także sposobem na mile spędzenie czasu z przyjaciółmi.


Pakiet podarunkowy Day SPA:

Nic tak nie poprawia samopoczucia kobiety jak zabiegi pielęgnacyjne lub kosmetyczne na ciało, twarz, dłonie, stopy, masaż czy sauna. Czas spędzony w Instytucie "IZU" to czas, który może poświęcić tylko sobie, zapomnieć o kłopotach dnia codziennego, zrelaksować się.
Każda kobieta chce być szczególnie piękna, a dzień spędzony w naszym Instytucie może być doskonałym prezentem dla Twojej dziewczyny, żony, mamy. Nasi specjaliści pomogą jej dobrać program kosmetyczno-relaksacyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb i życzeń.
Może będzie to także dobry prezent dla Niego?

Specjalne zaproszenia do wykupienia w Instytucie!Kategorie: ,