W ofercie Instytutu Zdrowia i Urody znajdą Państwo zabiegi pielęgnujące dłonie i stopy.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych zabiegów!

PIELĘGNACJA DŁONI
Piękne, zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Własciwa pielęgnacja i dobrze wykonany manicure sprawi, że nasze dłonie odzyskają blask i świeżość oraz przywrócą Twoim paznokciom ładny wygląd.
W naszym Instytucie wykonujemy klasyczny manicure z malowaniem paznokci oraz zabiegi pielegnujace nasze dłonie czyli parafina i SPA dłoni.

 PIELĘGNACJA STÓP


Instytut Zdrowia i Urody "IZU" jako gabinet Powszechnego Programu Profilaktycznego "Zdrowe Nogi" specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji stóp.
 Doświadczony personel radzi sobie z najróżniejszymi przypadkami nadmiernie zrogowaciałego naskórka, odcisków czy pękających pięt.
Zabiegi pedicure w "IZU" wykonujemy stosując  profesjonalne preparaty kosmetyczne.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie specjalistycznym a zabieg pedicure wykonywany jest frezarką
Narzędzia natomiast sterylizowane są w autoklawie.

Urządzenie przeznaczone jest do pielęgnacji stóp i wykonywania pedicure. Za pomocą przyrządów frezująco - odsysających (rączki FH40A), końcówki (frezy, bory i szlifierki) wprowadzane są w rotację. Za pomocą tych narzędzi szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach, a tak-że pielęgnować paznokcie.
Ilość obrotów na minutę: min. 6000, max 25000.