O nas

Instytut uczyni Cię Pięknym i Zdrowym


Korzenie Instytutu Zdrowia i Urody sięgają roku 2002, kiedy to współpracowaliśmy jedynie z francuską firmą Guinot. Z biegiem czasu i wzrostem zapotrzebowania na profesjonalne usługi kosmetyczne rozwinęliśmy swoją działalność o współpracę z innymi profesjonalnymi firmami kosmetycznymi.

W 2007 roku przenieśliśmy nasz Instytut w całkiem nowe, przystosowane do przeprowadzania wszelkich zabiegów miejsce, jakim jest nasza obecna siedziba w Pile, przy ulicy Śniadeckich 16.

Instytut zdrowia i urody stworzony został z myślą o osobach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej skóry. Po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy dobieramy indywidualny program kosmetyczny, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientek.

Polecamy wyspecjalizowane zabiegi na ciało o działaniu leczniczym, wyszczuplającym i modelującym. Uzdrawiająca moc masażu przywróci harmonie ciału i zmysłom.Instytut w swojej ofercie posiada również specjalistyczne zabiegi z zakresu mikrochirurgii kosmetycznej oraz mezoterapi kosmetycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom męskiej części naszych klientów, przygotowaliśmy również szeroką gamę zabiegów kosmetycznych skierowanych właśnie dla mężczyzn.

Zapewniamy bardzo wysoki standard obsługi, miłą i sprzyjającą relaksowi atmosferę, a także, dzięki wydzielonym pojedynczo gabinetom zabiegowym, intymność, co sprawia, że w Instytucie Zdrowia i Urody poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Nie zwlekaj! Już teraz przyjdź do Instytutu i zadbaj o swoje piękno i zdrowie. Pamiętaj, że nasz Instytut uczyni Cię pięknym i zdrowym!

Galeria

Pracownicy Instytutu Zdrowia i Urody "IZU":


                Wnętrza Instytutu Zdrowia i Urody "IZU":